Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nápis,který....

5. 11. 2006

Kouzlo na studium a zkoušky

Namaluj ve vzduchu oko a šipku doprava...
Pak řekni:
"Zaklínám Tě oblohou, zaklínám Tě zemí.
Volám Tě vzduchu na pomoc, Vzdušný živle ozvi se mi.
Zkouška jež čeká mě, ať úspěšná je a v klidu proběhne...

Nápis, který vám přinese cokoliv si budete přát

Potřeby: kousek pergamenového papíru, trocha vaší krve z levého malíčku

Postup: na kousek pergamenu napište krví z vašeho levého malíčku nápis ESAUE, přitom vizualizujte (schopnost si podrobně představit vše do nejmenšího detailu).

ESAUE
S


S
A


A
U


U
ESAUE

Představujte si věc dokončenou, jak jste šťastná. Papírek si dobře uschovejte a noste ho v kabelce nebo v pytlíčku na krku.Pokud jste pracovala přesně a soustředěně, b  ude vám přání splněno.                                                                                                 

Jak se zbavit partnera kterého už nemáte ráda

Potřebujete, aby odešel co nejrychleji a sám. Najděte si vhodnou chvíli, kdy nebudete rušena. Nejlepší je den je sobota, den Saturna, v období, kdy měsíc ubývá. Zapalte bílou svíci a přes její světlo si vizualizujte podobu onoho nežádoucího milence. Představujte si, jak od vás odstupuje . Couvá dál a dál. Pošlete ho tak daleko, jak chcete, aby od vás stál. Třeba až do velké dálky, až ho uvidíte jen jako malou tečku. To záleží na vás. A od samého počátku mu neustále opakujte: "Odcházíš ode mne, už mě nemiluješ" a podobně. Pokud vaše počínání nemělo žádaný efekt a váš partner se drží jako klíště, musíte přitvrdit. Seberte mu nějakou součást oblečení. Třeba ponožku, kapesník, nebo tričko. Ovšem věc musí být nošená a nevypraná. Tuto ukořistěnou věc důkladně spalte. Při pálení si neustále připomínejte účel svého počínání. V ohni si vizualizujte onoho muže, jak odchází. Popel ze spálené věci dobře rozmělněte a se slovem " Sbohem" rozfoukejte po větru. Pokud budete důsledná, razantní a přesná, uvidíte, že za krátkou dobu se dozvíte smutnou zprávu, že vás přítel opouští.


Kouzla pro mazlíčky

Vaši domáčí mazlíčkové jsou magická zvířata. Nečekáme, že budete mít
doma ropuchu a nebo sovu, ale kočka je docela bežné domácí zvíře
a kdo má kočky, jistě dávno tuší, že jsou nadány zvláštní
mocí - jsou často jasnovidné. Se všemi domácími zvířaty se dá výborně
telepaticky komunikovat. Mají Vás rádi a když už nevíte, koho by jste se
ve svém okolí zeptali na radu, zkuste se zeptat i svého psa.
Možná Vám poradí lépe, než lidé. Otázky pokládejte jednoduše a
odpovědi se pokuste vycítit, nebo ho požádejte o akci.
Například - "pokud souhlasíš, zůstaneš tu sedět, pokud ne,během
pěti minut odejdeš jedno kterým směrem ". Zvíře porozumí.
Důležitá věc u domácího kouzelného zvířete je jeho ochrana.
Vzhledem k tomu,že někteří mazlíčkové mají tendence snímat ze svých
pánečků různé negativní energie, (lépe je zpracovávají) bylo by dobré
občas také něco udělat pro ně. Aby se neztratil pes a našel
vždy cestu domů, dejte několik jeho chlupů pod práh domu/bytu.
Na jeho obojek můžete například zavěsit rolničku, nebo malý křišťálek.
Na jeho id známku je možné vyrýt malý pentagram. Pokud se týká kočiček,
je postup víceméně stejný. U akvárií se dá situace
krásně řešitr polodrahokamy vkládanými do vody.Pokud
chcete dát svému zvířátku dárek,vyrobte mu
malý kouzelný sáček ochrany:

Použijte rozmarýn,bazalku a kopr, asi tři lžičky od každého koření zabalte do bílého plátna či sáčku a zavažte stříbrnou nebo bílou nití.
Při výrobě myslete na to, jak je Váš miláček zcela ocháněn přede všemi strastmi.
Jen samé pozitivní myšlenky na to, jak je zdravý,šťastný v pořádku a s Vámi...
Nechte ležet při úplňku venku a poté zavěste poblíž místa, kde se zvíře zdržuje....
(tak, aby sáček nemohlo poškodit a sežrat obsah!!) Váš miláček bude nyní chráněn proti nehodám a zlým lidem.

Kouzlo na zbavení se strachu

Pokud se něčeho bojíte a už si svůj strach nechcete nechat, doporučuji následující meditaci V klidu si sedněte a podívejte se jako by do sebe. Zavolejte s k sobě svůj strach.Vidíte ho pomalu přicházet. Uvědomte si, jak vypadá. Je to ošklivá stařena, nebo malý směšný skřítek? Jakkoliv vypadá, když přijde k vám, vynadejte mu.Hrozně, strašlivě, sprostě mu vynadejte. Zkrátka ho seřvěte jako malé rozmazlené děcko. Také mu dejte jméno.Tím ho celou dobu oslovujte a vysvětlete mu, že už ho nechcete a nemáte o něj zájem. že ho propouštíte a že mu dáváte svobodu. A ať se už nevrací! Následně máte dvě možnosti jak postupovat. Buďto napište jeho jméno na kus papíru, ten vložte do nádoby s vodou(stačí jen malá) a nechte důkladně zmrznout.Led potom vhoďte do vařící vody a jak se bude led rozpouštět si představte, jak se rozpouští i Váš strach. Druhá možnost je napsat jméno strachu na papír a přivázat ho ke stromu. Nesmí to být přivázáno napevno. Jen velmi " decentně ". Potom tam postůjte a podívejte se, jak vítr od Vás odvál Váš strach...                       

Kouzlo na úspěch

K tomuto kouzlu budete potřebovat minci, nejlépe zlatou a jeden pár starých bot. Boty jsou totiž v mnoha zemích světa symbolem autority. Na některých anglosaských svatebních obřadech se prováděl rituál, kdy ženich dostal od otce nevěsty pár bot a jimi se dotknul hlavy nevěsty a tím si zaručil převedení mužské autority z otce na manžela. Boty, aby přinesly štěstí, musí být staré. Pak mají v sobě něco jako duši a mohou mít i magickou moc.
Ale přejdeme k samotnému kouzlu. O úplňkové noci nabijte vybraný peníz v dlani tak, že ho na určitou dobu podržíte v dlani na měsíčním světle. Při tom odříkávejte toto: "Co vidím, budiž zmnoženo, abych neměl nedostatek peněz"
Takto nabitou minci pak vložte do levé boty. Obujte si obě boty a ve směru hodinových ručiček v nich obejděte tři kolečka. Pak boty sundejte a dobře uložte na místo, kde se jich nikdo nedotkne. Uložte je do tvaru T. Tohle obcházení do kruhu dělejte tři dny po sobě i s ukládáním bot. Potom takto začarovanou minci dobře připevněte do bot, které často nosíte. Dokud tuhle minci neutratíte a budete ji v botě nosit, bude vám přinášet úspěch a bohatství.                                                                 

Provázkové kouzlo na splnění přání

PROVÁZKOVÉ KOUZLO
Starou a osvědčenou čarodějnou technikou je provázková magie. Díky provázkové magii si můžete splnit jakékoli přání. K tomuto kouzlu budete potřebovat provázek z přírodního materiálu. Nejlépe červený, ale není to podmínka. Měl by být dlouhý 2metry a 70cm. Je dobré tento provázek vysvětit. Možné je, udělat to tak, že při svém vlastním obřadu požádáte Boha o pomoc a vložíte tak do provázku co nejvíce energie. Na samotný obřad provázkové magie si udělejte čas. Sedněte si, zapalte svíčku, vezměte provázek a soustřeďte se na svůj cíl, na své přání. Potom začnete pomalu s velikým soustředěním mentální síly postupně zavazovat na provaze uzly. Důležité je však pořadí: První zavážeme na jednom konci provázku, druhý na opačném konci. Třetí přesně uprostřed mezi nimi. Čtvrtý a pátý opět doprostřed mezi už hotové uzly. Máme teď tedy na provázku pět uzlů, stejně daleko od sebe. Šestý uděláme mezi prvními dvěma uzlíky, Sedmý mezi dvěma posledními. Osmý zavážeme vlevo vedle středového uzlu a poslední devátý bude vpravo vedle středového. Mezi zavazováním jednotlivých uzlů si dávejte načas, soustřeďte se na svůj cíl a vše si dopodrobna představujte. Při zavazování jednotlivých uzlíků říkejte:
Prvním uzlem kouzlo začíná
Druhý uzel kouzlo uskutečňuje
Třetí uzel vše potvrdí
Čtvrtým uzlem sílu shromáždím
Pátým uzlem kouzlo ožije
Šestým uzlem kouzlo upevním
Sedmým uzlem události okořením
Osmý uzel bude osud
Devátý uzel mi dá , co je moje
Tímto jste všechnu energii zaměřili do vámi uvázaných uzlů. Je v nich uložena síla. Nyní si počkejte na ideální dobu uskutečnění svého snu. Pokud jde o něco, co chcete přivolat počkejte si na dobu, kdy měsíc dorůstá. Jestli se naopak potřebujete něčeho zbavit, třeba nadbytečných kil nebo milenců, vyčkejte doby, kdy měsíc ubývá.Provázek zatím schovejte tak, aby se ho nikdo jiný nedotýkal. Ve vhodnou dobu začněte rozvazovat uzly. Každý den jen jeden, po devět za sebou následujících dnů. Nutné je rozvazovat ve stejném pořadí, v jakém jste je zavazovali. Ne v opačném pořadí. Měli by jste tedy rozeznat jeden konec provázku od druhého. Při rozvazování se soustřeďte na to, co se má stát a uvolněte i třeba s výkřikem sílu. Toto kouzlo je velmi silné, proto si dobře rozmyslete, jak své přání budete formulovat. Pozor,může se totiž stát, že se vám splní doslova.                                                        

Kouzlo proti žárlivosti, vzteku a závisti

 

Potřeby:
1 zelenožlutou a 1 bílou svíci
oltář
mořskou sůl
olivový olej
lístky zelené bylinky
stojan na svíčky a misku <!--[endif]-->

Postup: Nejprve svíčku očistíme a posvětíme. Očistíme je v mořské soli a potom proneseme: "Žádám tě Pane a Paní o vysvěcení této svíce. Bude sloužit dobrému účelu pro nevinné." Potom nalijeme olej do mísy a nasypeme tam nadrobno nakrájené lístky bylinky. Tímto olejem pomažeme svíci. Až po tomto rituálu je svíčka schopná kouzlení. Svíčky postavíme vedla sebe na stojan a položíme stojan na oltář. Zapálíme svíce a v mysli se zaměříme na odpuštění a pochopení. Nejprve sfoukneme zelenožlutou svíci(představuje zlo, žárlivost, vztek, závist) a přitom si představujeme osobu nebo událost, pro kterou kouzlíme. A potom sfoukneme bílou svíci(představuje čistotu a pravdu) a v mysli si představujeme konečnou situaci, kterou chceme mít po kouzlení.                                                                                     

Magické zákony

1. Vše se Ti 3x vrátí, dobré i zlé (3x neznamená počet, ale síla vracejícího se projevu).

2. Každý má svobodnou vůli (kouzlo proti svobodné vůli je černá magie, např. získání lásky konkrétní osoby).

3. Pokud děláš kouzlo pro druhého, tak jen vždy s jeho svolením (stačí se dotyčné osoby prostě zeptat).

4. Magie je umění vyvolat v souladu s vůlí změny ve vědomí a v hmotném světě.

5. Tím, že si budeš říkat, že jsi čaroděj-ka nebo mág a nosit 1000 amuletů a talismanů z Tebe čaroděje neudělá.

6. Pokud děláš kouzlo, tak nesmíš pochybovat (snad se to splní . . . není dobrá formulace a ani způsob myšlení).

7. Je potřeba vždy jednat v souladu (hledáš-li práci, tak se koukej na inzeráty - sama si Tě doopravdy nenajde).

8. Pokud znáš svoji budoucnost, tak ji můžeš změnit (minulost už byla, přítomnost je a budoucnost se vytváří).

9. Dej si pozor na své přání - uvědom si co skutečně chceš (k čemu Ti bude auto bez peněz na benzín).

10. Pokud uděláš nějaké kouzlo, vždy by jsi měl-a vědět jak ho zase zrušit nebo odvolat.

11. Neplýtvej kouzly - magická síla by Ti mohla chybět ve chvíli, kdy ji budeš skutečně potřebovat.

12. Nečaruj za peníze - magická moc je dar a proto ho můžeš zase jen darovat.           

Kouzlo pro štěstí

Ve tvém životě jsou dny,kdy je nebe šedivé a slunce nesvítí.Jsi smutná a máš negativní myšlenky.Projdi tímto magickým rituálem,aby sis přivolala z5 svou dobrou náladu.

Potřebuješ:olivový olej,odstátou vodu,tymián,světlé oblečení nebo šaty,mísu,lžíci

Jak na to:Obleč si během novoluní noci světlé oblečení a do mísy nakapej sedm kapek olivového oleje,pět lžic odstáté vody a špetku tymiánu.Míchej směs lžicí a říkej u toho:Záhadné zítřky,otevřete svou moc a propůjčtete mi sílu úsměvu.Tak co?                                                                                                  

Kouzlo na usmíření

Pokud jste se s někým pohádali a chtěli by jste se usmířit a nebo se alespoň omluvit i lidem, se kterými z nějakého důvodu nemůžete být v kontatku, lze použít toto jednoduché kouzlo, díky kterému se o této záležitosti jistě spolu začnete bavit,nebo pokud spolu nejste v kontaktu, dostane se k němu Vaše poselství duchovní cestou.

Budete potřebovat
2 světle modré, nebo bílé svíce(malé!)
Dopisní papír a obálku

Nyní můžete začít,postup je velmi jednoduchý. Na chvíli se zamyslíte a představíte si rozhovor s bytostí, které chcete něco sdělit, vezmete papír a napíšete jej jako běžný dopis, ale přesto - napište do něj všechno. To co mu skutečně chcete říct třeba už dlouhou dobu a k čemu nenacházíte odvahu. Jakmile dopis dopíšete, postavte na něj svíci, na kterou nakreslíte jednoduchý znak šipky, směřující nahoru. Až svíce v klidu dohoří ( proto malou, aby jste nebyli třeba vzhůru půl noci:o), vezměte dopis a vložte jej do obálky, kterou nadepište, jako by jste ji chtěli odeslat. Obálku zalepte a na zadní stranu nakreslete pentagram.I na dopis položte svíci a na ni
nakreslete zjednodušený znak letící obálky. Až svíce dohoří,
bude kouzlo téměř hotovo. Ke konečnému úspěchu ji položte na místo, kde
na ni uvidíte a nechte ji tam tak měsíc, poté ji neporušenou spalte.
Jen pozor, aby ji někdo skutečně neodeslal a nebo nečetl =)

Kouzlo na usmíření

Potřebuješ:trochu odstáté vody, kousek oranžového šátku, tělový pudr, 3 křemeny.

Jak na to:Omyj 3 křemeny v odstáté vodě, popraš je tělovým pudrem poté, co jsi je oranžovým šátkem usušila do sucha. Při tom řekni tato slova: "Hádka je menší a menší, zlá slova zmizí jako mráčky ve větru." Potom ber jeden po druhém a během toho, co je budeš brát do ruky, se koncentruj, abys ze svého těla dostala všechen stres a hádky. V momentě, kdy pocítíš, že se ve tvém těle rozhostil klid a mír, řekneš následující slova: "Tohle přání nás spojí, všechny rány z hádek, ať kouzelně se zhojí." Kouzlo i hádku ukončíš tím, že kameny zabalíš do kapesníku a hodíš do řeky.              

Kouzlo pro krásné sny

Pro milovníky magických obřadů mám jedno kouzlo, které vám může přinést jasné a sladké sny. Budete při tom pracovat s bylinkami, které už od pradávna k čarodějkám patřily. Používaly se ostatně v každé kultuře k různým účelům. Zajímavé je, že každá oblast měla své vlastní rostliny k utišení bolesti, srážení horečky, proto nevolnosti i pro dobrý spánek. Dnes si takové bylinky můžete koupit v obchodě, ale vždy se ujistěte, že nakupujete ty správné a od těch správných lidí. Bylinky totiž velmi snadno přebírají energii toho, kdo je nasbíral. Dostanete teď recept na bezpečný, jednoduchý a účinný nápoj, který vám pomůže usnout a přinese hezké sny.
Na šálek čaje budete potřebovat jednu lžičku sušených heřmánkových kvítků, půl lžičky sušených mátových lístků, špetku práškového zázvoru a špetku muškátového oříšku v prášku. To vše dejte do misky a přidejte 300ml vařící vody. Směs nechejte pár minut vylouhovat a při tom zpívejte tato slova: "Sladké bylinky na spaní v tomto čaji smíchané, naplňte mne a přineste mi sny nezdané. A´t výborně zachutná mi ten výluh koření s květinami a med s citronem přidaný.
Čaj potom přeceďte do čistého hrnečku a pijte ho teplý nebo studený, s přísadou citronu a medu. I malé množství této kouzelné tekutiny vám pomůže rychleji usnout a vyjasní vaše sny.                                                                                                           

Kouzlo na zapamatování snů

Kouzlo na zapamatování snu
Abyste si mohli vyložit význam snu, musíte si sen pamatovat, ale to se bohužel mnohým z nás nedaří. Proto můžte vyzkoušet tohle kouzlo, které vám pomůže si sen zapamatovat...

Můžete si zjistit, v jaké fázi byl měsíc, když jste si sen pamatovali a ve stejné fázi měsíce proveďte kouzlo. Zkuste si vzpomenout na jakýkoliv detail, nebo útžek snu, třeba, že jste měli strach, nebo naopak, že jste měli příjemný sen. Cokoli si vzpomete, napište si na list čistého papíru. Z kousku bavlněné látky,nejlépe modré (nebo bílé) si ušijte malý váček, či pytlík do kterého nasypte usušené kvítky vaší oblíbené květiny, ale neměly by tam chybět sušené květy jasmínu, růží a levandule. Potom zapalte čtyři svíčky: černá symbolizuje měsíc v novu, dvě bílé dorůstání a couvání a stříbrná úplněk. A odříkejte formulku:

Volám tě měsíci,
dej ať znám mé noční toulky,
volám vás květy,
ukažte mi mé noční snění.
Stan se!                                                                                                                       

Malá kouzla

PENTAGRAM-namalujež li ho na zem a vlezež do něj sterilizuje negativitu.

ZVONEK-zvonění zvonky zahání negativitu.

ĎÁBLOVI SLUŽEBNÍCI-tak na tydle platí sušení brouci,amulety,medailonky a chléb a sůl.

DUCHOVÉ-tak těhle otravů se zbavíš tak že řekneš ,,Pomoz Bánbůh"

Šperky obsahujcí achát se na ochranu dávali malým dětem!Považují se za ochránce proti posedlostí ďáblem,čarodějnictvím a démonům!                                                    

Kouzlo aby se rozešli

Jde o kouzlo aby se dvě osoby rozešli.

Potřebujeme-

nový visací zámek libovolné velikosti.

Postup-

1Zámek odemkneme a klíč vytáhneme.

2Do zámku dvákrát po sobě zašeptáme jména dotyčných osob o jejižch rozchod nám jde!

3Zámek zamčeme a uložíme odděleně od klíče na místo kde jej kromě nás nikdo nenajde.

4Budeme-li chtít vstah mezi dotyčnými osobami obnovit stačí zámek odemknout!        

Zahnání soka

Časový rámec: několik hodin na přípravu, provedení zabere sedm nocí.

Nejlepší načasování: začátek hned po úplňku, kterýkoliv den.

Toto kouzlo pochází z tradic voodoo a má způsobit, že váš sok v lásce ztratí zájem. Budete k němu potřebovat malou skleněnou misku, která se předtím ještě nepoužívala, hrneček stojaté vody, dvě lžičky octa, trochu drcené anděliky a trochu citrusového džusu. V noci ubývajícího Měsíce vyjděte ven a smíchejte všechny ingredience dohromady dřevěnou lžící. Přidržte si směs těsně u obličeje, dýchejte do ní a přitom slovně vyjadřujte cíl svého kouzla. Potom do ní plivněte a nepozorovaně ji odneste a vylijte k přednímu vchodu domu svého soka. Provádějte to sedm po sobě následujících nocí a dbejte, aby vás při tom nikdo neviděl.                                            

Na neupřímnou lásku

Za úsvitu vezmeme dvě krvavě červené svíce,nad ně nakreslíme větší pentagram,mezi ně položíme kadidelničku a hřebíčky(koření) a pod vše napíšeme slovo UPŘÍMNOST.Nejprve rozsvítíme svíce,potom zapálíme koření a v duchu se soustředíme na milovanou osobu.Po několika minutách spálíme v plamenu levé svíce vlas milované osoby.Toto kouzlo nikdy neprovádíme v sobotu!                                   

Zjištění identity tajného ctitele

Potřeby :

Papír a pero

Čtyři svíčky vaší oblíbené barvi

Zrcátko

Noví stříbrný prstýnek

Vaše oblíbená esenciální vůně

Aroma lampička

POSTUP :

Na kus papíru napište, co podle vás znamená pravá láska. Zahrňte i to co očekáváte od partnera/partnerky a co jste ochotní mu/jí dát. Dopřejte si zhruba tři dny na zvažování těchto otázeka a mezitím svůj papír schovejte. Až psaní dokončíte, rozestavte do čtverce svíčky oblíbené barvi. Do prostřed čtverce postavte zrcátko a na něj pověste noví stříbrný prstýnek (stříbro kov měsíce, zastupuje emoce). Zapalte svíčky a svou oblíbenou vůni a přemýšlejejte o tom, co jste napsali. Skrze kroužek prstýnku se podívejte do zrcadla a řekněte :


"Štíre, sílo lásky vysoko nad námi,
sešli mi obraz z nebe posetého hvězddami.
Je-li snad někdo, kdo mě miluje,
ať obraz jeho přede mnou vypluje.
Nemohu-li spatřit tu tvář, ať má láska je jak zlatá zář,
a brzy snad probudí lásku jinou."

Tvář vašeho ctitele/ctitelky se možná objeví v zrcadle.
Ať už se tak stane či ne, polibte prsten a nasaďte si ho na prst. Brzy zjistíte, kdo vás tajně obdivuje.

                

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Knezka Iris

(Tereza, 23. 3. 2020 4:24)

Dobrý den, rozhodně nedoporučuji kněžku Iris. Komunikace cca jedna stroha zpráva po týdnu. Když mi slíbila vrácení partnera do max 2 měsíců, tak u třetího měsíce, kdy samozřejmě partner nepřicházel, přestala komunikovat úplně. Na emaily jiných lidí reagovala :) Resp na emaily od možných nových zákazníků. Jen tahá z lidí peníze.

Blbost

(Evelína, 8. 5. 2016 22:01)

ahojky... myslím si, že tahle stránka je blbost ... zaklínadla? Promiň, ale tohle je pouhé hraní ... kdyby si ve skutečnosti měla tu čest s duchem, tak tyhle slova neproneseš..v některých článcích máš hezkou, zkopírovanou úvahu, to se musí uznat.

Vysvětit

(kika, 9. 2. 2016 16:11)

Ahoj znám kouzlo na s provázkem na splnění přání, ale nevým jak ho mám vysvětit. Napíšeš\ Napíšete mi jak ho mám vysvětit. Předem fank you

potřeboval bych poradit

(caky27 , 31. 3. 2015 2:49)

Jde o kouzlo aby se rozešli a nevím jméno soka jak to mám provést děkuji napište prosím na email: kakamil11@seznam.cz

potřebovala bych poradit

(yumiko , 3. 5. 2012 2:48)

to zaklínání soka.... mnom :D nevím kde ta holka bydlí, to za 1 a za druhé je talky čarodějka... tak nevím no.. jestli by jsi věděl/a jak pozadit prosím napiš na kasumikyokorin&seznam.cz díky ;)

pomoc

(Magda, 22. 11. 2009 16:45)

dobrý den potřebovala bych pomoc už delší dobu jsem zamilovaná do jedné osoby a on nic potřebovala bych ho trochu okouzlít nebo aby se domě zamiloval nebo si mě všimnul prosím poradte mi dík moc spěchá to emajl:mbeauty@seznam.cz